portal osiedli, dzielnic i miast

Zakopane - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Kocham Zakopane » Forum » Może trochę dawnych zdjęć Zakopanego?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Może trochę dawnych zdjęć Zakopanego?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
rychu40 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Nie Paź 14, 2007 22:54
Posty: 459
Skąd: Oliwa

PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 23:45    Temat postu: Może trochę dawnych zdjęć Zakopanego?

Może rozrusza to forum trochę wspomnień o przedwojennym Zakopanem.
Urodziłem się w nim, moi rodzice przed wojną mieszkali i pracowali w Zakopanem, nie jestem góralem. Mam sporo zdjęć z przedwojennych ścieżek moich rodziców z Tatr i pierwsze dwa zdjęcia z lat trzydziestych lub końca dwudziestych? Ojciec na tle powstających willi i schroniska. Może Pięciu Stawów. Ktoś pomoże odgadnąć. Przeglądam stare albumy i chciałbym trochę pogadać. Smile



obr3.jpg

obr3.jpg





obr2.jpg

obr2.jpg





obr1.jpg

obr1.jpg


gleber 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Śro Kwi 13, 2016 10:24
Posty: 3
Skąd: Polska

PostWysłany: Śro Kwi 13, 2016 10:24    Temat postu: Re: Może trochę dawnych zdjęć Zakopanego?

No fajne zdjęcia. Góry się na szczęście zabardzo nie zmieniły przez ten czas Smile
Dagnna 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Pią Gru 30, 2016 22:50
Posty: 4
Skąd: Nowy Targ

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 20:17    Temat postu: Re: Może trochę dawnych zdjęć Zakopanego?

Piękne zdjęcia. Uwielbiam klimat takich starych zdjęć z rodzinnych albumów. Warto zaglądać, bo możemy w nim znaleźć bardzo dużo ciekawych pamiątek. Mam też kilka takich zdjęć.
9345290
TomaszTom 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Pią Lut 09, 2018 14:27
Posty: 15
Skąd: Zamość

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 9:46    Temat postu: Re: Może trochę dawnych zdjęć Zakopanego?

mój dziadek pochodził z tych okolic. Też mamy parę zdjęć w tym stylu w rodzinnym albumie właśnie z gor z tym że zimową porą.
JustAA92 
   

Zaglądajacy


Wiek: 31
Dołączył: Śro Maj 23, 2018 10:47
Posty: 21
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Śro Lip 11, 2018 16:09    Temat postu: Re: Może trochę dawnych zdjęć Zakopanego?

superklimatyczne te zdjęcia Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama